Patēriņa kredīts


Jebkuram Tev svarīgam mērķim - mājas remontam, ceļojumam, auto un preču iegādei, medicīnas pakalpojumiem vai jebkam citam, ko esi ieplānojis!

Reizēm Tu vari pamosties no rīta ar iedvesmu, kā piešķirt savai dzīvei jaunas krāsas. Vai pēkšņi rast drosmi spert reālus soļus, lai piepildītu sen kārotu sapni. Vien Tu zini, kas darāms Tavu sapņu piepildījumam. Un Best Līzings Patēriņa kredīts dos Tev iespēju brīvību tos piepildīt. Izvēlies sev piemērotāko aizdevumu.

Piemērs: Ja Patēriņa kredīts tiek noformēts par summu EUR 10 000 uz 60 mēnešiem, tad ikmēneša maksājums pēc anuitātes grafika būs EUR 296.31 un kopējā atmaksājamā summa EUR 17 778.60. Šajā piemērā procentu likme par kredīta izmantošanu ir 24%*, kredīta noformēšanas maksa EUR 300 un gada procentu likme (GPL**) 28.67%.

**GPL (gada procentu likme) – ir procentos izteiktas kredīta kopējās izmaksas, ieskaitot aizdevuma procentus un citas izmaksas, kas jāmaksā par kredīta piešķiršanu.


Pirms līguma parakstīšanas apskati biežāk uzdotos jautājumus un cenrādi.


Pieteikties

Kā pieteikties?

1. Aizpildi pieteikumu mūsu mājas lapā.

2. Pēc pieteikuma aizpildīšanas ne vēlāk kā 1 dienas laikā Tu saņemsi aizdevuma apstiprinājumu un līgumu uz savu norādīto e-pastu.

3. Parakstīt līgumu varēsi attālināti.

4. Pēc līguma parkastīšanas nauda uzreiz tiks ieskaitīta Tavā kontā.

5. Pieteikties vari šeit vai arī zvanot mums uz +371 28607070.